Duchovný správca škôl

Mgr. Miroslav Lettrich, duchovný správca – školský kaplán

rodák: Tvrdošín
ordinovaný: 15. 6. 2002, Spišská Kapitula

1. 7. 2002 — 14. 3. 2004 kaplán, Vysoké Tatry
1. 8. 2005 — 30. 6. 2008 kaplán, Okoličné
1. 7. 2008 — 31. 7. 2011 kaplán, Rabča
1. 8. 2011 — 8. 7. 2019 farský administrátor, Ždiar
1. 3. 2017 — 8. 7. 2019 člen kňazskej rady
9. 7. 2019 — školský kaplán v Levoči